Emisionet

Opinion/ Sa e përgatitur është Shqipëria për turizmin veror?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 19/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (18 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën “Sa e përgatitur është Shqipëria për turizmin veror?”

“Opinion” është fokusuar te turizmi, dega kryesore e ekonomisë shqiptare, pas rritjes së temperaturave dhe frekuentimit të plazheve që nga fundjava e kaluar.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

  1. Sibora Bitri
  2. Valbona Begolli
  3. Ketrina Jarazi
  4. Gladiola Dona
  5. Alfred Lela
  6. Akil Kraja
  7. Zhak Topuzi
  8. Pjerin Ndreu

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material që flet për guidën më të madhe të frankofonisë petit fute, e cila i kushtuar vëmendje Shqipërisë, edhe në botimin e dedikuar për vitin 2022.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas