Emisionet

Opinion/ Rriten frikshëm të infektuarit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:36 - 11/03/20 |
el ida

Mbrëmjen e 10 Marsit në programin “Opinion”, u diskutua pë rritjen e të ifektuarve me koronavirus.

Mes debatit të nxehtë, Pëllumb Pipero, Skënder Brataj, Barbara Doda, Orjola Pampuri, Enita Mema diskutuan për masat e marra për parandalimin e përhapjes, sa efikase do jenë ato, dhe cilat janë skenaret më negative.

Në lidhje të drejtpërdrejtë folën dhe Roden Pajaj, Albatros Rexhaj dhe Saimir Lako.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas