Emisionet

Opinion/ Pushimet në Shqipëri apo jashtë saj?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 07/07/22 |
el ida

Pushimet në Shqipëri apo jashtë saj? Ka qenë ky argumenti i së mërkurës së 6 Korrikut në emisionin “Opinion”.

Të ftuarit në këtë panel kanë diskutuar raportin, avantazhet dhe disavantazhet e Shqipërisë në raport me vendet e rajonit dhe më gjerë.

Të ftuar: Botuesja Arlinda Dudaj, gazetarja Matilda Mçini, aktori Florian Binaj, Ori Nebiaj, Katerina Trungu, Besmir Lulaj, Astrit Gjonpalaj.

Pas