Emisionet

Opinion/ PD në Kuvend më 11 apo 18 Dhjetor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:03 - 16/11/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (15 nëntor)  në emisionin “Opinion” mbi temën “PD në Kuvend më 11 apo 18 Dhjetor”, pas propozimit nga kreu i PD Lulzim Basha dhe miratimit nga kryesia e kësaj force politike të datës 18 dhjetor për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të demokratëve.

A po rrezikon partia më e madhe e opozitë të çahet në dy pjesë? Çfarë do të ndodhë në datën 11 dhjetor apo 18 dhjetor?  Për këto pyetje është diskutuar në studio në pjesën e parë të emisionit “Opinion” me të ftuar:

Baton Haxhiu

Marsela Karapanço

Preç Zogaj

Agim Nesho

Mirela Milori

Klevis Balliu

Ndërsa në pjesën e dytë “Opinion” është fokusuar në zgjedhjet lokale në Kosovë.

Në lidhje direkte:

Blerta Dalloshi nga Prishtina.

Për me teper ndiqni emisionin:

Pas