Emisionet

Opinion/ PD dhe PS përplasen për oligarkët!


               Publikuar në : 12:30 - 01/11/19 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion”, me drejtues Blendi Fevziun u diskutua rreth përplasjeve që kanë patur dy forcat politike PD dhe PS lidhur me oligarkët.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me temën ishin: ish-deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj, ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, analisti Artan Hoxha, ekonomisti Pano Soko, analisti Lorenc Vangjeli dhe analistja Mira Pogaçi.

Përveç të ftuarve në studio gjatë emisionit u zhvilluan dy lidhje direkte me kreun e konfindustrisë Gjergj Buxhuku dhe Përfaqësuesja e Open-Data Aranita Brahaj./Opinion.al/

Pas