Emisionet

“Opinion”/ Misteri i “ringjalljes” së italianit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 21/09/21 |
Opi Nion

Emisioni “Opinion” ka trajtuar mbrëmjen e së hënës tre tema.

Bëhet me dije se në pjesën e parë është dikutuar për zgjukjen dhe “ringjalljen” e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Të ftuar në studio për këtë temë kanë qenë Etleva Deliu dhe Artan Hoxha ndërkohë që në një lidhje skyp ka qenë gazetari Spartak Koka.

Ndërkohë që në pjesën e dytë të emisionit ka qenë i ftuar nënkryetari i Partisë Demokratike, Alfred Rushaj, i cili në një bisedë me gazetarin Blendi Fevzi ka folur mbi zhvillimet e fundit në PD.

Ndërkohë që në pjesën e tretë është diskutuar mbi vrasjen e ndodhur në Divjakë ku burri Hekuran Rrasa ekzekutoi gruan Fëllënxa Rrasa me një plumb ne mjekër e më pas veten./Opinion.al

Pas