Emisionet

“Opinion”/ Kush janë deputetët më të votuar?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 29/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën në emisonin “Opinion” për temën ” Kush janë deputetët më të votuar?”

Të ftuar në studion e Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Iris Luarasi
  2. Artan Hoxha
  3. Ergys Mërtiri
  4. Alba Alishani
  5. Rezart Cenaj
  6. Blerim Gjeladini

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një insert për deklarimet kryesore të liderëve politikë në vend./Opinion.al

Pas