Emisionet

“Opinion”/Ku banonin Enver Hoxha, Ahmet Zogu dhe drejtuesit e Shqipërisë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:56 - 05/03/21 |
Opi Nion

Ku banonin Enver Hoxha, Ahmet Zogu dhe drejtuesit e Shqipërisë?

Kjo temë është trajtuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” nga gazetari Blendi Fevziu. (4 Mars 2021)

Ky emision dossier insiston në rezidencat ku kanë banuar gjithë drejtuesit e shtetit Shqiptarë.

Në studio për të komentuar faktet historike dhe për të vijuar bisedën për rezidencat e drejtuesve të shtetit Shqiptarë ka qenë Artan Lame.

Në pjesën e tretë është transmetuar prapavija e një restoranti. Për të folur për këtë ka qenë Ismet Shehu./Opinion.al

Pas