Emisionet

Opinion/ Ku banonin Enver Hoxha, Ahmet Zogu dhe drejtuesit e Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 29/12/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e së martës (28 Dhjetor) emisioni “Opinion” është fokusuar tek  tema “Ku banonin Enver Hoxha,  Ahmet Zogu dhe drejtuesit e Shqipërisë”.

Ky emision është frut i një pune thuajse 1-vjeçare, i një hulumtimi dhe filmimi në shtëpi, rezidenca, ambiente për të sjellë në vëmendjen e shikuesit diçka të rrallë, ambientet e banimit të liderëve shqiptarë.

I ftuar në studio për të folur për këtë temë ka qenë:

Artan Lame

Për me tepër ndiqni emisionin:

 

Pas