Emisionet

Opinion/ Kryemadhi për inceneratorët dhe presidentin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:19 - 21/04/22 |
Opi Nion

Të Mërkurën (20 prill 2022) në emisionin “Opinion” e ftuar ka qenë kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi.

Përballë dy gazetarëve dhe drejtuesit të emisionit Blendi Fevziu në një intervistë për rreth 1 orë e 15 minuta Kryemadhi foli për aferën e Inceneratorëve dhe zgjedhjen e presidentit të ardhshëm në vend për të cilin kryeministri Edi Rama ka thënë se nuk do duhet t’i ngjajë Ilir Metës.

Të ftuar në emision ishin: Monika Kryemadhi, Lorenc Vangjeli, Fatjona Mejdini.

Në pjesën e tretë është transmetuar një material interesant ku Neritan Ceka ka treguar se në zonën e Bylisit është zbuluar një çisternë e vjetër, e cila daton në shekullin e tretë para Krishtit dhe që konsiderohet si çisterna më e madhe e Ballkanit antik.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas