Kronikë

Aksident në Tiranë, plagoset fëmija 2 vjeç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:52 - 21/04/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme është regjistruar një aksident në Tiranë në mbikalimin te Fabrika e Miellit, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një fëmijë 2-vjeç.

Policia bën me dije se janë përfshirë në aksident mjetet me drejtues shtetasit E. G., A. S., dhe A. B. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar një i mitur 2-vjeçar, i cili ndodhej pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin E. G., dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas