Emisionet

Opinion/ Kë do të propozojë nesër Rama për President?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:07 - 03/06/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjte (2  Qershor 2022) në emisionin “Opinion” për temën: Kë do të propozojë nesër Rama për President?

“Opinion” është fokusuar te zgjedhja e Presidentit të ri, i cili do të pasojë Ilir Metën në datën 24 korrik.

Te ftuar në studio për të folur për këtë temë:

Mirela Milori

Artan Hoxha

Julian Zyla

Preç Zogaj

Ne lidhje nga Kuvendi:

Taulant Balla

Në pjesën e dytë “Opinion” iu është rikthyer dëshmive të Nuredin Dumanit, në kohën që sipas të dhënave edhe persona të tjerë të arrestuar kanë folur dhe kanë dhënë edhe ata dëshmitë e tyre.

Klodiana Lala

Artan Hoxha

Në pjesën e tretë të “Opinion” është transmetuar një intervistë me ambasadorin italian Fabrizio Bucci i cili ka folur për javën italiane të kulturës. Italia do të zhvillojë 54 aktivitete në Tiranë.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas