Emisionet

Opinion/ Debatusit e rinj!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 16/07/19 |
el ida

Mbrëmjen e 15 korrikut në programin “Opinion” u diskutua për një konkurim mes nxënësëve të shkollave të mesme, për të evidentuar debatuesit e rinj dhe për të futur frymën e debatit mes tyre.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me temën ishin Greta Biçoku , Erti Poka, Dejsa Sula, Erka Tana, Jonilda Nikolli, Klea Meça, Ilirian Gjika dhe Ergys Gezka.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

Pas