Emisionet

Opinion – Çfarë po përgatit Presidenti!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:23 - 20/11/19 |
el ida

Mbrëmjen e së martës u diskutua përplasja e Presidentit me mazhorancën për Gjykatën Kushtetuese.

Andi Bejtja, Ervis Iljazaj, Mira Kazhani, Preç Zogaj dhe Luan Rama në lidhje direkte nga LSI, diskutuan për kallëzimin penal të Metës ndaj kreut të KED, takimin e tij me krerët e opozitës joparlamentare, reformën zgjedhore, a do të ketë zgjedhje të parakohshme si dhe për një sërë çështjesh të tjera të aktualitetit politik.

Në pjesën e tretë u shfaq një material për studentët e huaj që studiojnë gjuhën shqipe në Shqipëri.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:

 

 

Pas