Emisionet

Opinion/ Çfarë ndodhi me katedralen e Parisit?


               Publikuar në : 13:49 - 17/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 16 marsit në “Opinion” u diskutua lidhur me djegien e Katedrales së Parisit, dhe shkatërrimin e disa monumenteve historike të Shqipërisë të cilat janë shaktërruar, sidomos gjatë viteve të komunizmit.

“Çfarë ndodhi me katedralen e Parisit?”, Neritan Ceka, Maks Velo, Arlinda Dudaj, Elvana Margariti, Bora Kucuku dhe Gazmend Bakiu is

Për të parë emisionin e plotë ndiqni videon e mëposhtme:

Pas