Emisionet

Opinion/ Çfarë do të ndodhë në 11 dhe 18 Dhjetor?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 26/11/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten (25 nëntor) në emisionin “Opinion” mbi temën “Çfarë do të ndodhë në 11 dhe 18 Dhjetor?”. “Opinion” ka shtruar këtë pyetje në kohën kur duket se përplasjet mes ish-kryeministrit,  Sali Berisha dhe kreut të PD, Lulzim Basha janë intensifikuar.

Kush do të drejtojë Partinë Demokratike? Cilat janë vendimet që do të merren? Çfarë reagimesh do të ketë?  Këto pikëpyetje do të trajtohen në pjesën e parë dhe të dytë të “Opinion” me të ftuar në studio:

Oerd Bylykbashi,

Berat Buzhala,

Artan Hoxha,

Ervin Salianji,

Preç Zogaj,

Ergys Mërtiri

Ndërsa në pjesën e tretë të “Opinion” është transmetuar një intervistë me Peter Pullem drejtor i shitjeve për Europën Juglindore të Lufthansa Group, i cili gjatë një vizitë në Shqipëri ka deklaruar se Aeroporti  i Tiranës dhe Lufthansa Group ka arritur në 303 mijë pasagjerë në vitin e fundit,  duke shënuar një shifër rekord, një nga rritjet më të larta të rajonit.

 

Pas