Kryesore

Kosovë/ 17 të infektuar dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:39 - 26/11/21 |
Opi Nion

Autoritetet shëndetësore në Kosovë kanë njoftuar se janë regjistruar 17 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit nga 1 mijë e 263 testime të kryera.

Po në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë rast i vdekjes nga koronavirusi, ndërsa janë shëruar pesë persona.

Aktualisht në Kosovë numërohen 335 raste aktive me COVID-19.

 

Pas