Emisionet

Opinion/ Çfarë do të bëjë Ilir Meta këto ditë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 21/02/20 |
Geljano Fataj

Mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion” u fol për rinisjen e përplasjeve mes Presidentit Meta dhe mazhorancës.

Sipas Ilir Metës një seri faktesh dhe argumentesh dëshmojnë qartë se mazhoranca ka kapur të gjithë instiucionet dhe ka shkelur kushtetutën në disa nga parimet bazë të saj.

Të ftuar në studio për të folur për temën ishin analisti Andi Bejtja, analisti, Preç Zogaj, analisti Armand Shkullaku, analisti Alfred Peza, Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së Luan Rama, gazetari Mentor Kikia dhe në lidhje të drejtpërdrejtë gazetari Baton Haxhiu./Opinion.al/

Pas