Emisionet

Opinion/ Çfarë bëri delegacioni shqiptar në Dubai?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 12/01/21 |
Doriana Çepunaj

Mbrëmjen e së hënës (11.01.2021) është diskutuar në emisionin “Opinion” me gazetarin Blendi Fevziu, për vizitën e delegacioni shqiptar në Dubai.

Në pjesën e dytë emisioni “Opinion” është fokusuar në raportet mes Turqisë dhe Greqisë dhe rolin që ka Shqipëria.

Këto tema janë diskutuar në pjesën e parë dhe në pjesën e dytë me 4 të ftuar në studio dhe 1 lidhje live.

Të ftuar në studio:

Baton Haxhiu

Mark Marku

Agim Nesho

Julian Zyla

Në lidhje live:

Arbjan Mazniku

Në pjesën e tretë të emisionit është transmetuar një intervistë me Florian Haçkajn, bashkëthemelues i një grupi prej 270 të rinjsh, të cilët kanë krijuar një lëvizje për të ndihmuar Shqipërinë./ Opinion.al

Pas