Emisionet

Opinion/ Ç’do të ndodhë me 30 qershor!


               Publikuar në : 13:46 - 14/06/19 |
el ida

Mbrëmjen e 13 qershorit në programin “Opinion” u diskutua se çfarë do të ndodhë me 30 qershor.

Paneli i përbërë nga Etilda Gjonaj, Mark Marku, Lorenc Vangjeli, Prec Zogaj, Iris Luarasi dhe Andi Bejtja përmes një debati të nxehtë diskutuan mes të tjerasg se kush ka të drejtë Presidenti apo mazhoranca në Parlament, a do të ketë zgjedhje me 30 qershor, dhe si mund të zgjidhet ngërçi politik.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një kronikë e cila tregon se çfarë po ndodh me pasuritë e patundshme dhe tregun imobilar, si po funksionin ky treg në Shqipëri, cilat janë kërkesat më të mëdha dhe cilat janë ato zona e godina që nuk tërheqin më vëmendjen e publikut. /Opinion.al

Pas