Emisionet

Opinion/ Atentati zbulon rrjetin mafioz


               Publikuar në : 10:22 - 06/11/19 |
el ida

Mbrëmjen e 5 nëntorit në programin “Opinion” u diskutua për ngjarjen e Shkozetit dhe arrestimin e Redian Rrajës, i akuzuar se ka qenë prezent në atentatin ndaj prokurorit Ndoja dhe Aleksandër Laho, i njohur ndryshe si Rrumi i Shijakut.

Cila është dinamika e ngjarjes dhe të rejat e zbuluara nga çështja, a zbuloi ky atentat një rrjet mafioz, kush është Redian Rraja, kush ishte shenjestra e atentatit, çfarë dokumentesh u gjetën në bagazhin e makinës së prokurorit dhe çfarë deklaroi Ndoja për to, ishin disa nga çështjet e diskutuara nga Spartak Koka, Artan Hoxha, Ermal Vija, Poli Hoxha dhe Julian Hodaj.

Në pjesën e tretë u shfaq një material që rrëfen çfarë ka ndodhur me atentatin në rrethrrotullimin e Shkozetit.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:
Ate

 

 

Pas