Emisionet

Opinion/ A ka të drejtë Ilir Meta


               Publikuar në : 15:07 - 11/06/19 |
el ida

Mbrëmjen e 10 qershorit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me vendimin e presidentit Meta për të shfuqizuar dekretin për zgjedhjet e 30 qershorit.

A është i drejtë vendimi i presidentit për anulimin e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit, dhe kërkesa e PS për të nisur procedurat për shkarkimin e Metës, ishin disa nga çështjet që u trajtuan nga të ftuarit, Saimir Visha, Jordan Daci, Plarent Ndreca dhe Enkeleid Alibeaj.

Emisioni i plotë i videove të mëposhtme:


 

Pas