Emisionet

Opinion/ A është Ukraina fundi i Putin?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:06 - 02/03/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (28 shkurt) në emisionin “Opinion” për temën “A është Ukraina fundi i Putin?”

“Opinion” është fokusuar sërish te lufta në Ukrainë, e cila shënon dhe krizën më të fortë që nga lufta e dytë botërore.

Në orët e fundit duket se rusët  kanë qenë më të ashpër ndërkohë që pamjet satelitore tregojnë një autokolonë prej rreth 60 km që qëndron në pritje për të shkuar në drejtim të Kievit.

Të ftuar në studio për të folur për ngjarjet në Ukrainë :

Agim Nesho

Fitim Zekthi

Ermal Hasimja

Tatjana Bajraktari

Ervin Karamuço

Në lidhje direkte:

Alba Bajraktari

Festim Beqiri

Natalia Zaba

Enita Mema

Në pjesën e tretë të emisonit “Opinion” është transmetuar një material ku kandidati i koalicionit “Shtëpia e lirisë”, në zgjedhjet e pjeshme vendore të 6 Marsit, Ardian Muka do të tregojë vizionin e tij për Bashkinë e qytetit të Durrësit.

 

Pas