Emisionet

Opinion/ A do të fillojë luftë në UkrainëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:28 - 27/01/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën (26 Janar) në emisionin “Opinion”,  mbi temën “A do të fillojë luftë në Ukrainë”.

“Opinion” është fokusuar te ngjarjet në Ukrainë, çfarë po ndodh në vendin në kufi me Rusinë, a do të ketë një agresion rus ndaj Ukrainës si dhe në historinë mes dy vendeve.

Në qendër të vëmendjes botërore ditët e fundit, ngjarjet në Ukrainë janë diskutuar me të ftuar në studio:

Anuela Ristani,

Agim Nesho,

Tomor Alizoti,

Berat Buzhala

Në lidhje skype:

Arsim Sinani

 

Pas