Emisionet

Opinion 12 janar 2023/ Ç’po ndryshon në PD ditët e fundit?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 13/01/23 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” është trajtuar tematika e ndryshimeve të fundit në Partinë Demokratike. Është diskutuar përjashtimi i katër deputetëve nga grupi parlamentar nga Enkelejd Alibeaj.

I ftuar në studio ishte Deputeti Ervin Salianji i cili ka mbledhur firmat për shkarkimin e Alibeajt si kryetar i grupit prarlamentar.

Gjithashtu dhe Mark Marku, Armand Shkullaku, Preç Zogaj, Baton Haxhiu. Në lidhje: Avokati Jordan Daci

Në pjesën e tretë të emisionit deputetja më e re e Partisë Demokratike, Oriela Nebijaj ka folur mbi komunikimin që ka me deputetët dhe detyrën e saj të re./Opinion.al

Pas