Aktualitet

Operacioni në Call Center-in në Vlorë një ditë më parë, lirohen të shoqëruaritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:02 - 09/11/22 |
Opi Nion

Të gjithë personat e shoqëruar një ditë më parë nga policia pas aksionit të zhvilluar në një Call Center në Vlorë janë liruar.

Policia konfirmon se nuk ka asnjë person të arrestuar, ndërsa hetimi vazhdon për personat që janë të përfshirë në skenat e mashtrimit përmes Call Center.

Sakaq janë sekuestruar kompjuterë dhe prova materiale të cilat mund të çojnë në zbulimin e skemave të mashtrimit ose personave të përfshirë./Opinion.al

 

Pas