Kronikë

Nxirren nga liqeni i Prushit trupat e pajetë të të miturveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:55 - 27/05/22 |
Opi Nion

Trupat e pajetë të dy fëmijëve të mitur, të moshës 11 vjeç dhe 13 vjeç,  janë nxjerr këtë pasdite nga liqeni i Prushit.

Policia deklaron se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:05, ndërkohë shërbimet e Policisë kanë shkuar mënjeherë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas