InstaBIZ

Noizy dhe ora e tij 36 mijë dollarëshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:30 - 19/11/15 |
root

Pas Mercedes-it, reperi më i paguar shqiptar, Noizy i ka bërë vetes një tjetër dhuratë. Fillimisht reperi ndau me ndjekësit e tij emocionin e blerjes së një makine Mercedes Benz S-Class me 95 mijë dollarë, tani një Rolex. Në një video në profilin e tij të Insatagram reperi shfaqet teksa hap kutinë e një ore. Bëhet fjalë për një Rolex, Yachtmaster II me flori 18-karatësh, e cila ka kushtuar jo më pak se 36 mijë dollarë. E gëzofsh Noizy…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas