Aktualitet

Masakra e Parisit/Pritet ADN-ja, a është vrarë dhe terroristi i fundit?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:47 - 19/11/15 |
b.f

Janë vrarë ndërkohë, Salah Abdeslam dhe Abdelhamid Abaaoud. Kokat e masakrës në Paris thuhet se janë identifikuar midisi terroristëve që kanë humbur jetën në zonën e Saint-Denis. Gjithsesi për Abdeslam ka akoma dyshime, ndërkohë që priten informacione nga 007 franceze. Nëse është e vërtetë Franca mund të marrë frymë lirisht, për eleminimin e celulës terroriste të natës së 13 nëntorit. Pritet ndërkohë ADN e viktimës së tretë për tu siguruar që ai është Salah Abdeslam.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas