InstaBIZ

Njihuni me vogëlushen e Besa Kokëdhimës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:50 - 22/10/15 |
root

Besa është prej kohësh në një lidhje shumë të gjatë dashurie me muzikantin, Eldi Kraja dhe në rast se ajo do të bëhej nënë do të ishte një lajm shumë i bukur. Por Besa duket se nuk e ka në plan këtë fakt andaj gjithë dashurinë për vogëlushët, ia dhuron maces së saj Kitty-t. “ Diva e vogël e mamit”, shkruan Besa në këtë foto që ka postuar në Instagram…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas