Aktualitet

Po Ina Rama tek Veliaj?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:27 - 22/10/15 |
b.f

TIRANË- Kishim kohë pa e parë ish-kryeprokuroren Ina Rama. Ajo ka shumë kohë e pa angazhuar në aktivitete publike. Sot është shfaqur në një aktivitet social-kulturor, kur Erjon Veliaj i jepte çelësin e Tiranës në shenjë mirënjohje ish-ambasadorit amerikan Xhon Withers që shërbeu në Shqipëri para disa vitesh.   Ajo shihet e ulur në rreshtin e parë të Këshillit Bashkiak ku u zhvillua ceremonia përkrah grave të njohura të së majtës, Arta Dade dhe Valentina Leskaj si dhe drejtoreshës së Sigurimeve Shoqërore, Vjollca Braho.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas