Kronikë

Njëra 16 vjeç/Kushërirat i vjedhin paratë dajës së tyre në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 15/01/22 |
Opi Nion

Dy vajza kanë vjedhur dajën e tyre në Tiranë. Policia ka informuar se janë proceduar penalisht shtetaset E. D., 23 vjeçe dhe A. M., 16 vjeçe, kushërira me njëra-tjetrën.

Sipas uniformave blu, dy të rejat në bashkëpunim me njëra-tjetrën, i kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 proceduan penalisht shtetaset E. D., 23 vjeçe dhe A. M., 16 vjeçe (kushërira), pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç”,-njofton policia./Opinion.al

Pas