InstaBIZ

Një partnere si Kylie Jenner, festa gjigante për ditëlindjen e të dashurit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:22 - 26/04/19 |
el ida

Më 30 prill Travis Scott mbush 27 vjeç, por Kylie Jenner vendosi të fillojë festimet disa ditë më parë. Ajo organizoi një festë gjigante për të, ku nuk munguan motrat e famshme të klanit Kardashian-Jenner dhe miq të çiftit.

Tematika e festës ishin superheronjtë, ndaj Travis ishte veshur nga koka tek këmbët si “Iron Man”, ndërsa Kylie kishte zgjedhur të identifikohej me personazhin e famshëm tek filmi amerikan, “Kapitene Marvel”.

Ajo zgjodhi të ndante një foto në Instagram ku shkruante: “Një fund të lumtur të lojës për të gjithë”.

Në foto duket bashkë e gjithë familja, pasi nuk mungonte as vajza e tyre, Stormi, ndërsa në tortë nuk mund të mungonte, as një miniaturë e “Iron Man” me fytyrën e Travis në të si dhe një miniaturë e “Captain Marvel” me fytyrën e Kyliet./Opinion.al

 

Pas