Aktualitet

Një orë në ambientet e SPAK/Leli pas marrjes në pyetje: Nuk më thirri njeriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:25 - 22/07/22 |
Opi Nion

Ka dalë pas një ore nga ambientet e SPAK kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli.

I pyetur nga gazetarët se për çfarë u thirr nga SPAK, Leli nuk ka pranuar të japë detaje.

Nuk më thirri njeri në SPAK dhe nuk bëra denoncim. Për ato që u thanë aty pyesni SPAK”,-tha kryebashkiaku i Vlorës.

Kujtojmë se Leli u paraqit sot në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pas një kallëzimi të bërë nga Kontrolli i Lartë i Shtetit./Opinion.al

Pas