Kronikë

Një grua gjendet e mbytur në një rezervuar në Surrel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 17/09/20 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm një grua është gjetur e mbytur në një rezervuar, në Surrel të Tiranës.

Policia njofton se viktima është ende e paidentifikuar, ndërsa nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas