Kronikë

Një djalë plagos një vajzë në Vlorë, arrestohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 25/09/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në Vlorë.

Sipas news 24 një djalë ka plagosur një vajzë, pranë poliklinikës së qytetit bregdetar.

E plagosura është transportuar për në spital, ndërkohë që është arrestuar autori.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas