-U tha në Opinion

Nishani: Nëse Basha nuk njeh vendimet do përballet me 44 mijë njerëz


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:23 - 21/12/21 |
el ida

Ish- presidenti Bujar Nishani tha në emisionin “Opinion” se Lulzim Bashës i ka shkruar shkresa përmes së cilës njoftohet për shkarkimin dhe ku specifikohet se tashmë ai do të trajtohet se çdo deputet i PD-së.

Nishani tha se nëse Basha nuk e njeh këtë vendim, do të përballet me 44 mijë njerëz.

Nishani: Lulzim Bashës i ka shkuar shkresa shkurtimisht në të cilën i thuhet: Je i shkarkuar nga pozicioni i kryetarit dhe si deputet i PD do të trajtohesh di deputet.

Fevziu: Po nëse Basha thotë nuk e njoh fare?

Nishani: Do të përballet me 44 mijë njerëz…

Fevziu: Si do të përballet?

Nishani: Do ta shikoni në ditët që vijnë./Opinion.al

Pas