Kronikë

Ngjarje e rëndë në Kukës, mbytet në liqen i mituri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 09/06/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Kukës ku një 16-vjeçar është mbytur në Liqenin e Fierzës.

Policia njofton se rreth orës 14:25, në liqenin e Fierzës, në vendin e quajtur Gostil i Poshtëm, duke u larë në liqen, është mbytur shtetasi K.S., 16 vjeç, banues në lagjen Gostil, Kukës.

Për gjetjen e 16 vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet e Policisë dhe në bashkëpunim me familjarët dhe peshkatarët është gjetur i pa jetë nga peshkatarët e zonës 16 vjeçari.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje. /Opinion.al

Pas