Kronikë

Ngacmoi seksualisht dy vajza të mitura, arrestohet 56 vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 08/07/20 |
Opi Nion

Policia e Durrësit ka arrestuar një 56-vjeçar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dy vajza të mitura të moshave 9 dhe 13 vjeç.

Sikurse njofton policia, shtetasi me inicialet R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, ka kryer kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç. Ndonëse nuk ka detaje lidhur me mënyrën se si është denoncuar kjo ngjarje e rëndë, tashmë mbi 56-vjeçarin rëndon akuza e “ngacmimit seksual ndaj të miturve”./Opinion.al

Pas