Kronikë

Ngacmoi seksualisht 13-vjeçaren, arrestohet 60-vjeçari në Golem


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 24/08/20 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Kavajës pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 13-vjeçare në Golem.

Vajza dhe i moshuarit të dy nga Tirana, ndodheshin në plazhin e Golemit për pushime. Sikurse raporton abcneës.al, i moshuari e ka ngacmuar fillimisht të miturën me fjalë dhe më pas e ka prekur në pjesët intime.

Pas denoncimit dhe ndalimit nga policia, 60-vjeçari nuk e ka pranuar akuzën dhe ka mohuar që të ketë kryer ngacmim ndaj 13-vjeçares. Prokuroria ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pas