-Jetë dhe Stil

Nga mustaqet tek bishti/ Ja si ka evoluar pamja e jashtme tek meshkujtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 05/05/16 |
b.f

Mustaqet ishin një krenari për meshkujt në vitin 1910

1

Në vitin 1920: Mosha e Jazzit

2

Në vitin 1930: Mustaqet e holla të Hollywood

3

Në vitin 1940: Përshëndetje lundërtar!

4

Në vitin 1950: “Kërce si Elvisi”

5

Në vitin 1960: Stili Ironik

6

Në vitin 1970: Lulëzimi i Hippes

7

Në vitin 1980: “Walf of Wall Street”

8

Në vitin 1990: Pastërtia nuk mbizotëron

9

Në vitin 2000: Shfaqen meshkujt me pamje trendy të flokëve

10

Në vitin 2010: Shfaqet bishti tek meshkujt

11

Ndjesë që nuk ka foto më poshtë. Ja një patate me mustaqe për ju:

Capture

Përshtati për Opinion.al: Adela Zeneli

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas