Aktualitet

Nesër Tirana pa drita 4 orë, OSHEE: Ja në cilat zona do të ketë ndërprerje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:35 - 20/12/20 |
Semiljana Azizi

OSSHE ka bërë me dije ditën e sotme se nesër gjatë intervalit kohor 10:00 me 14:00, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet.

Konkretisht bëhet fjalë për zonat Bërxullë, Domje, Bathore, Bregu i Lumit dhe pjesërisht në Qerekë.

Kjo ndërprerje e energjisë elektrike vjen si pasojë e remontit që pritet të kryehet në nënstacionin e Valiasit.

OSHEE: Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 21 dhjetor

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Valias, në datën 21 dhjetor gjatë intervalit kohor 10:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Bërxullë, Domje, Bathore, Bregu i Lumit, Qerekë (pjesërisht)./Opinion.al

Pas