InstaBIZ

“Në portokalli ka njerëz që hanë bukën kot”. Eneda Tarifa habit me fjalët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 08/10/18 |
b.f

Eneda Tarifa ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ me Rudina Dembacaj, e cila ka ndalur dhe ka folur për eksperiencë e saj në spektaklin e humorit ‘Portokalli’.

E pyetur se kë aktor do të dëshironte ajo që të hiqte nga puna, Eneda ka habitur me përgjigjen e saj. “Nuk besoj se dua të krijoj dhe të bëj armiq në këto momente kështu që besoj se do mbetet për të ta thënë në kafe. Ka njerëz që hanë bukë kot”,është shprehur ajo.

Ndër të tjera, Eneda ka zbuluar aktorin e preferuar që ka patur në emisionin e humorit. “Vend të veçantë mban Flori, i cili është shumë i talentuar, një njeri me shumë dimensione që di të krijojë karaktere dhe pse nuk ka bërë një shkollë për aktrim. Këta njerëz që ecin vetë dhe vetëm me punën e tyre, unë i adhuroj. Me një respekt dhe mall të veçantë, ne vazhdojmë miqësinë me familjen e tyre”, tha këngëtarja e njohur.

Pas