Aktualitet

Në gjendje të dehur,46-vjeçari në Fier rreh fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 03/01/22 |
Opi Nion

Një 46-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Fierit pasi ka rrahur dy fëmijët e tij të mitur.

Sipas uniformave blu, shtetasi me inicialet K.T., 46 vjeç, në gjendje të dehur ka keqtrajtuar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin K. T., 46 vjeç, banues në Rërës, Patos, pasi në gjendje të dehur ka keqtrajtuar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç”,-njofton policia./Opinion.al

Pas