Kronikë

Ndërron jetë i moshuari në Vlorë, ishte duke bërë plazh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:54 - 30/06/20 |
Opi Nion

Një 72-vjeçar ka humbur jetën në Vlorë ndërsa kishte shkuar të bënte plazh me bashkëshorten në zonën e Plazhit të Ri pranë Lungomares.

I moshuari F.H. u ndje keq në det dhe është nxjerrë në gjendje të rëndë shëndetësore. Ai u dërgua menjëherë drejt spitalit, por ndërroi jetë rrugës.

Ende të paqarta shkaqet e vdekjes së të moshuarit. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave./ Opinion.al

Pas