Kronikë

Ndërron jetë gruaja që u përplas nga kamioni në aksin Milot-RrëshenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:00 - 08/02/22 |
Opi Nion

Ka humbur jetën në Spitalin e Traumës gruaja që u përplas për vdekje nga një kamion në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Viktima është Delina C. rreth 50 vjeç.

Gruaja mbeti fillimisht e plagosur dhe u dërgua në kryeqytet në spital në gjendje të rëndë, por fatkeqësisht ndërroi jetë për shkak të plagëve.

Drejtuesi i kamionit, S.L. 39 vjeç, është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kurbin për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të aksidenti.

Pas