Aktualitet

Ndërpritet komunikimi, bien WhatsApp, Instagram dhe Facebook


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:01 - 19/03/21 |
Opi Nion

Facebook-u, WhatsApp dhe Instagram janë jashtë funksionit. Përdoruesit e këtyre rrjeteve sociale po raportojnë një sërë problematikash.

Përdoruesit e këtyre rrjeteve sociale, si duket e kanë të pamundur që të marrin apo dërgojnë mesazhe. Instagram tregon një gabim serveri ndërsa Facebook gjithashtu ka probleme për përdoruesit që përpiqen të logohen apo identifikohen.

Uebfaqja, Down Dectector tregon probleme  me të gjitha aplikacionet në të gjithë botën.

Pas