Aktualitet

Mposhti COVID-19, Kryepeshkopi Anastas rikthehet në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:39 - 21/12/20 |
Opi Nion

Kryepiskopi i Tiranës, Durrësit dhe i Gjithë Shqipërisë, Imzot Anastasi ka arritur të mposhti COVID-19 dhe tashmë është kthyer në vendin tonë.

Kreu i Kishës Ortodokse është pritur me lule nga besimtarët. Anastasi ndodhej për kurim në një spital në Athinë dhe më 23 nëntor arriti të mposhtë virusin dhe të lërë spitalin, por duke qëndruar në kryeqytetin grek deShqipri ditën e sotme./ Opinion.al

Pas