Bota

VIDEO/ Nuk e dinte që ishte live, “turpërohet” gazetari i BBC


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:48 - 21/12/20 |
Opi Nion

Ben Brown, spikeri i lajmeve në BBC News, është kapur nga kamerat gjatë transmetimit live në një moment të papërshtatshëm.

Brown u shfaq i përgjumur duke u mbështetur në karrigen e tij dhe duke hapur gojën, ndërsa sapo u fut në transmetim spikeri e kaloi momentin e sikletshëm me një buzëqeshje, ndërsa ka kërkuar falje.

Në rrjetet sociale, qytetarët janë solidarizuar me spikerin duke thënë se veprimi i tij është njerëzor./Opinion.al

Pas