Sport

Mposht Kastriotin, Laçi siguron vendin e dytë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:40 - 08/05/22 |
Opi Nion

Laçi tashmë ndodhet në vendin e dytë në renditje dhe përfaqësimin në kupat e Europës. Ekipi kurbinas mundi me rezultatin 4-1 Kastriotin të dielën.

Pas golit të krutanëve reaguan vendasit që e mbyllën në avantazh pjesën e parë. Në të dytën Laçi realizoi edhe 2 gola, duke vulosur suksesin. Java e 33 mbyllet të hënën.

Pas